Tomasz F. Grzelak
O trenerze
Jestem psychologiem, trenerem sprzedaży i wykładowcą. Dla niektórych stałem się mentorem i nauczycielem, choć sam wciąż poszerzam swoje kompetencje i dążę do samorealizacji.

Moja misja jako People Helper

Od wielu lat pomagam innym osiągać cele i realizować marzenia. W ten sposób zbudowałem markę People Helper, bo wierzę, że wszystko co robię podważa status Quo. Staram się myśleć, czuć i działać zupełnie inaczej od pozostałych. Moje metody prowadzą do wydobycia potencjału, który głęboko skrywasz, a także pasji, o których nie miałeś dotąd pojęcia. One tylko czekają, byś wykorzystał je w codziennym życiu, a tym samym cieszył się nim i radował każdą chwilą. Razem wyznaczymy kolejne etapy twojego rozwoju i pokierujemy dalszym przebiegiem kariery, która niewątpliwie czeka na Ciebie.

Wieloletnie doświadczenie

Jestem skutecznym nauczycielem, bo wiedzę przekuwam w efekty. Trenuję managerów niższego i wyższego szczebla z zakresu skutecznych technik sprzedaży oraz budowania strategii firm. Ich świadectwo jest moją najważniejszą wizytówką. Współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi klientami, wydobywając równocześnie z jednostek, jak i całych organizacji potencjał sprzedaży. Daję praktyczne narzędzia, które sprawdzają się w zespołach i kulturach organizacyjnych.

Fascynacja światem Social Media

Moja fascynacja światem social media, doprowadziła do założenia Akademii People Helper, w której prowadzę szkolenia ze skutecznego budowania obecności marki osobistej oraz marki firmy w mediach społecznościowych. Praktyczną wiedzę z tego obszaru przekazuje również studentom jako wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu, co sprawia mi wiele satysfakcji, bo wierzę w pracę u podstaw, czyli edukację. Chętnie dzielę się wiedzą poza murami uczelni, ale również daje narzędzia do samodzielnego jej zdobywania. Sam również nieustannie rozwijam swoje kompetencje, zarówno na kursach i szkoleniach, ale także studiach podyplomowych, jak i doktoranckich. 

A kim jestem tak naprawdę?

Szczęśliwym mężem i ojcem. Uwielbiam dobrą lekturę, podróże i sport. Jestem zapalonym golfistą, a determinacja i upór gracza, objawia się w moim życiu poza polem.

Tam byłem

Podróżując lubie poznawać lokalną kulturę i mieszkańców. Poznać ich mentalnie i dowiedzieć się czegoś więcej o miejscu, w którym mieszkają na codzień. Podobno podróże kształcą... tylko ludzi ciekawych albo ciekawych ludzi.