Tomasz F. Grzelak
Ścieżka rozwoju

Światem rządzą informacje, ale Ty decydujesz, czy zechcesz je pozyskać, a potem wykorzystać. To nie ulega żadnej wątpliwości. Jesteśmy świadkami nieustannego postępu, rozwoju nowych technologii, a punkt widzenia zmienia się każdego dnia.

Dlatego stworzyliśmy markę Go For More. Tak wiele osób pracuje na nieaktualnym systemie. W takich warunkach prawidłowy odczyt informacji jest niemożliwy. Oferujemy Ci aktualizację oprogramowania. Nasza oferta jest kompletna, bo razem przejdziemy wszystkie etapy rozwoju, a my wyodrębniliśmy trzy. Będziesz mógł wystartować z dowolnego poziomu, uzależnionego od stopnia zaawansowania. Na samym początku zyskasz świadomość, jakich efektów możesz oczekiwać. I już nigdy nie poczujesz się zagubiony. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie.

Szkolenia

To pierwszy etap, który pomoże Ci spojrzeć obiektywnie na swoje dotychczasowe życie. Dowiesz się na jakim oprogramowaniu pracujesz. Może być tak, że jest nieaktualne. Co wtedy? Szkolenia są skierowane do szerszego audytorium. Przy tak licznym gronie, nie możemy oprzeć się na praktycznych zajęciach, a stawiamy na inne rezultaty. Ta formuła zapewni Ci:

  • wiedzę,
  • weryfikację umiejętności,
  • motywację i energię.

Dzięki temu rozpoczniesz świadomy proces zmian w swoim życiu. Znajdziesz odpowiedzi na pytania: w jakim kierunku chcę podążać? Czego mi brakuje? Wiedza i określenie wartości, którymi chcesz kierować się na co dzień to dopiero początek…

Zobacz jakie szkolenia oferujemy

Warsztaty

Są kolejnym przystankiem na krętej drodze do sukcesu. To czas, aby zainstalować nowe oprogramowanie. Będzie to możliwe dzięki bezpośredniej i szczerej relacji z trenerem, która jest kluczowa w wydobywaniu głęboko skrywanego potencjału. A taki z pewnością w Tobie drzemie. Warsztaty są skierowane dla mniejszej grupy, bo opierają się na praktycznych ćwiczeniach oraz indywidualnej konsultacji. Dzięki nim:

  • rozwiniesz określone kompetencje,
  • nauczysz się przekuwać wiedzę w praktykę,
  • odkryjesz nieznane dotąd pasje.

Kompleksowa instalacja nowego oprogramowania może być przytłaczająca, dlatego pokażemy Ci, jak się nim posługiwać. Zyskasz odpowiednie umiejętności i odwagę, aby z nich korzystać.

Zobacz jakie warsztaty oferujemy

Wyjazdy

Ostatni etap Twojego rozwoju. Po tym jak poznasz samego siebie, otrzymasz solidną dawkę wiedzy, a także rozwiniesz swoje kompetencje... przyjdzie czas na pobudzenie najskrytszych emocji. Odkryjemy przed Tobą tajniki nowego systemu operacyjnego, które zarezerwowane są tylko dla nielicznych.

Może właśnie Ty znajdziesz się w tym elitarnym gronie? Oferta wyjazdowa pojawi się niebawem. Zacznij od szkoleń, bądź warsztatów.

Pracujesz na najnowszym systemie, brawo!

A jednak możesz sięgnąć po jeszcze więcej, bo świat nigdy nie przestanie się zmieniać. Twoim zadaniem będzie bieżąca aktualizacja swojego oprogramowania. A może niedługo staniesz się producentem?